Kubilų priedai: oro masažo sistemos kubilams; vandens hidro masažo sistemos kubilams; LED apšvietimas, smėlio filtrai kubilams bei baseinamsSmėlio filtracijos sistemos, kas tai?

Kiekvienas maudynių entuziastas turėtų skirti dėmesio ir laiko vandens priežiūrai. Malonioms maudynėms užtikrinti skaidrų ir švarų vandenį, rekomenduojama naudoti filtrą. Bene populiariausias pasirinkimas tarp kubilų ir baseinų savininkų – smėlio filtras. Smėlio filtras kubilui ir baseinui – nedaug priežiūros reikalaujantis įrenginys, viduje esantį smėlį pakanka pakeisti kas 3-5 metus. Kubilų ir baseinų priežiūrai pritaikytame smėlio filtre esantis smėlis lyg kempinė sulaiko įvairiausias smulkias daleles ir nešvarumus. Smėlio filtras prie kubilo ar baseino jungiamas žarnomis bei trumpais nerūdijančio plieno vamzdžiais. Vienas vamzdis įtaisomas ties kubilo apačia, kitas – ties viršumi. Pritvirtinus žarnas smėlio filtras ir kubilas ar baseinas sudaro uždarą grandinę. Nešvarus vanduo su nuosėdomis pro apatinį vamzdį traukiamas į filtrą. Nuosėdos ir kiti nešvarumai „įstringa“ smėlyje, tuo tarpu švarus, filtruotas vanduo grąžinamas atgal į kubilą pro viršutinį vamzdį.

Smėlio filtrų kubilams ir baseinams pasiūla plati, kiekvienam kubilui ar baseinui galima rasti tinkamos galios ir talpos filtrą.

1800mm diametro kubilui ar baseinui puikiai tinka 4m3 smėlio filtras, 2000mm ir didesniems kubilams taip pat pakanka tokios talpos ir galios filtro, tačiau galima rinktis ir galingesnį, 6m3 modelį. Smėlio filtras kubilui ar baseinui jungiamas į vienfazį 220V tinklą, tinkamas naudotis kiekvienuose namuose. Įrenginyje įtaisytas laikmatis, kuriuo galima parinkti filtravimo pradžią ir trukmę, pasibaigus parinktam laikui, smėlio filtras sustos pats. Maudynių metu bendraujama, medituojama ir svajojama, ne apie filtro išjungimą galvojama.

Rekomenduojama smėlio filtrą kubilui ir baseinui laikyti uždengtą ir apsaugotą nuo gamtos veiksnių. Puiki apsauga – iš tokio pat medžio kaip kubilo apdaila pagaminta dėžė. Taip pat filtrą galima slėpti po kubilo laiptais ar terasa.

Smėlio filtras užtikrina kubilo ar baseino vandens kokybę, kovoja su nuosėdomis ir nešvarumais, neįveikiamais jokiu cheminiu valymu. Draugiškas aplinkai ir lengvas naudoti smėlio filtras – rekomenduojamas priedas kiekvienam kubilui ir baseinui.

Oro masažo sistema kubilui arba baseinui

Puikiausias būdas paversti savo medinį, plastikinį ar stiklo pluošto kubilą dar šaunesne pramoga – įrengti oro masažo sistemą. Rinkitės oro masažą kubilui ar baseinui mėgaukitės raminančio masažo nauda sveikatai. Garuojantis kubilas su oro masažu ne tik gerina kraujotaką, atpalaiduoja įtemptus ar skaudamus raumenis, tačiau veikia ir kaip minčių terapija – atpalaiduoja jas, veja šalin nerimą ir stresą.

Oro masažą kubilams ir baseinams sudaro 12 galingų purkštukų, įtaisytų kubilo sienose. Sistema valdoma „įjungti“ / „išjungti“ mygtuku, praktiškai nereikalauja priežiūros. Oro masažo sistema kubilams ir baseinams jungiama į vienfazį 220V tinklą, taigi tinkama naudoti bene kiekvienuose namuose.

Kaip gi sukuriamas oro masažo efektas? Oro masažo pompa į sistemą paduodamas oras nukreipiamas link purkštukų. Oro srautas išleidžiamas į vandenį per purkštukus ir taip sukuriami masažiniai burbuliukai. Jei norite turėti pasirinkimą tarp švelnesnio ir stipresnio masažo, rekomenduojame kartu su oro masažu savo kubile ar baseine įsitaisyti ir hidromasažą.

Nuostabią patirtį – maudynes karštame kubile – galima dar labiau patobulinti su oro masažu. Mėgaukitės nepakartojamu masažo efektu ir nauda sveikatai. Įjunkite oro masažą kubilams ir baseinams ir pamirškite stresą bei nerimą!

Vandens masažo sistema

Spa malonumai neišėjus iš namų? Tikrai taip! Rinkitės hidromasažą savo kubilui ar baseinui ir bet kuriuo metu mėgaukitės nepakartojama spa procedūra savo kieme. Panirkite į šiltą kubilo ar baseino vandenį ir leiskite pailsėti savo kūnui ir sielai. Garuojantis kubilas ir hidromasažas ne tik atpalaiduoja raumenis, malšina jų skausmą, gerina kraujo apytaką, bet ir ramina mintis, saugo nuo streso ir nerimo.

Hidromasažas gali būti įrengtas tiek plastikiniuose, tiek stiklo pluošto modeliuose. Hidromasažo sistemą kubilams ir baseinams sudaro 6 galingi chromo purkštukai, įtaisyti kubilo sienose. Sienoje taip pat įtaisoma galvutė, kuri įtraukia į hidromasažo sistemą vandens. Vanduo sistemoje paskirstomas ir galinga srove per purkštukus išleidžiamas atgal į kubilą. Hidromasažas kubilams ir baseinams valdomas „įjungti“ / „išjungti“ mygtuku, masažo intensyvumas reguliuojamas atskiru jungikliu. Ši hidromasažo sistema kubilams jungiama į įprastą vienfazį 220V tinklą, taigi yra tinkama naudoti bene kiekvienuose namuose. Sistemos dalys atsparios vandeniui, atitinka IPX5 kategoriją. Hidromasažo siurblį rekomenduojama saugoti nuo aplinkos veiksnių ir laikyti uždengtą medine dėže ar statyti po laiptais, terasa. Maudynių entuziastams norintiems rinktis tarp stipresnio ir švelnesnio masažo, rekomenduojama kartu su hidromasažu įtaisyti ir oro masažą kubilams ir baseinams.

Mėgaukitės aukščiausios klasės hidromasažu savo kieme. Nuostabius pojūčius ir poilsį užtikrins 6 galingi purkštukai, paversiantys jūsų kubilą ar baseiną tikra spa. Rūpinkitės savo fizine ir dvasine sveikata su hidromasažu kubilams ir baseinams.

Kubilų bei baseinų LED apšvietimas

Maudynės po žvaigždėtu dangumi – išties nuostabus potyris. O jei dangus norimą naktį pasitaikys apniukęs? Puiki alternatyva  – LED lemputės kubilams ir baseinams, kurios atlieka ne tik apšvietimo funkciją, bet ir kuria ypatingą atmosferą. Įpūskite romantikos į maudynes su šiomis LED lemputėmis kubilams ir baseinams. LED lemputės veikia dviem rėžimais – fiksuotas apšvietimas arba besikeičiantys atspalviai. Violetinis, mėlynas, žalias, raudonas ar geltonas LED apšvietimas kubilui – švelnus, neperryškus, spalva dailiai krenta ant vandens paviršiaus.  Populiariausias pasirinkimas – 2-3 LED lemputės 1800mm diametro kubilui. LED lemputės kubilams ir baseinams įtaisomos sienose taip, kad šviesa pasiskirstytų tolygiai ir kurtų maloniausią efektą. LED lemputės atsparios vandeniui, atitinka IPX5 lygį. Medinė kubilo ar baseino apdaila paslepia valdiklius, prie kurių prijungtos LED lemputės (kiekvienai LED lemputei – individualus valdiklis), LED apšvietimo jungiklis įtaisomas patogioje vietoje. Nesvarbu ar turite stiklo pluošto, ar plastikinį modelį, šios LED lemputės, pritaikytos kubilams ir baseinams, gali būti įtaisytos bet kuriame iš mūsų modelių. Žinoma, jas taip pat galima įtaisyti ir į jau turimą kubilą ir taip jį „atnaujinti“, suteikti papildomo žavesio maudynėms. Įsivaizduokite žvarbią žiemos naktį, sniegu nuklotą žemę ir kubilo palangę, garuojantį vandenį. Įterpkite į šį vaizdinį LED apšvietimą kubilams ir baseinams – penkių varijuojančių spalvų šokį vandenyje. Magiškas ir nepamirštamas vakaras!

Susisiekime!
close slider