Bendrosios nuostatos

Pardavėjas: MB „Timberin“ (toliau: PARDAVĖJAS)

Rekvizitai:

 • Įmonės kodas: 302942267
 • PVM kodas: LT100007531114
 • Adresas: Mickevičiaus g. 8, LT-44312 Kaunas, Lietuva
 • Telefonas: +370 696 01967
 • El. paštas: info@timberin.com
 • Darbo laikas: I – V, 8.00 – 17.00 val.

Pirkėjas: fizinis arba juridinis asmuo arba įmonė, norintis įsigyti prekę iš PARDAVĖJO (Toliau: PIRKĖJAS)

Prekė: daiktai, įrenginiai ar paslaugos, kurias siūlo pirkti PARDAVĖJAS.

Apmokėjimo sąlygos

PARDAVĖJAS priima visus pagrindinius atsiskaitymo būdus:

 • Bankinis pavedimas. Gavus išankstinę sąskaitą, pavedimą galite padaryti į mūsų banko sąskaitą: AB DNB a/s – LT49 4010 0510 0347 6964
 • Grynais pinigais. Atsiskaityti grynais pinigais galima PIRKĖJUI asmeniškai atsiimant prekę pardavėjo sandėlyje (sąskaitos faktūros pagrindu).
 • PREKES, jei jų neįmanoma atsiimti iš karto, paliekamas 50% avansinis mokėjimas. Likusi suma privalo būti sumokama per 3 d.d. PARDAVĖJUI pateikus pagamintos PREKĖS nuotraukas PIRKĖJUI.
 • Tarp PIRKĖJO ir PARDAVĖJO pasirašoma pirkimo-pardavimo sutartis.
 • Visos kainos PARDAVĖJO internetinėje svetainėje pateikiamos Eurais.

Pristatymas

Pristatymas gali būti organizuojamas PARDAVĖJO arba PIRKĖJO. Jei pristatymas organizuojamas PARDAVĖJO, PIRKĖJAS turi užtikrinti patogų privažiavimą transportui ir pasirūpinti PREKĖS iškrovimu. Jei gali kilti sunkumų privažiuojant prie iškrovimo vietos, PIRKĖJAS turi apie tai informuoti PARDAVĖJĄ iš anksto (prieš 10 d.d.). Prieš iškraunant PREKĘ, PIRKĖJAS privalo apžiūrėti ar nėra jokių pažeidimų, ar netrūksta jokių priedų.

PREKĖ gali būti iškraunama rankomis, arba iškrovimui gali būti reikalinga speciali technika (kranas, auto keltuvas).

Grąžinimas

PREKĖS turi būti apžiūrimos prieš iškrovimą. Jei trūksta dalių ar transportavimo metu buvo padaryta žala, apie tai PIRKĖJAS informuoja PARDAVĖJĄ per 5 d.d. Jei PREKĖ neatitiko jūsų lūkesčių, susisiekite su mumis ir mes padėsime išspręsti iškilusias problemas. Jei to padaryti nepavyks, nenaudotą prekę per 14 d.d. galite gražinti mums ir atsiimti visus sumokėtus pinigus. Grąžinama prekė turi būti nepažeista, nenaudota, supakuota taip pat kaip buvo pristatyta. Grąžinimo kaštai padengiami PIRKĖJO.

Garantija

Kartu su pirkimo pardavimo-sutartimi PIRKĖJUI pateikiama speciali garantinė forma. Garantijos sąlygos smulkiai aprašomos pirkimo-pardavimo sutartyje. Garantijos galiojimo pradžia skaitoma nuo galutinio apmokėjimo momento.

Mediniai produktai:

PIRKĖJAS sutinka, kad mediena yra natūrali medžiaga. Būdama natūralia medžiaga medienos reaguos į atmosferos sąlygas (gali susitraukti arba išplėsti). Taip pat medienos paviršiuje gali atsirasti įtrūkimai ir įskilimai dėl drėgmės poveikio. Šie pasikeitimai yra normalus ir natūralus procesas. Natūralus medienos pokyčiai nepaveikia produkto stabilumo ar stiprumo, todėl jie negali būti traktuojami garantinio pobūdžio pažeidimais.

Visos PREKĖS (kubilai ir pirtys) yra rankų darbo, todėl retkarčiais gali skirtis nuo nuotraukose atvaizduojamų pavyzdžių.

Jei bet kokie nustatyti trūkumai ar defektai yra PARDAVĖJO kaltė (pažymėti ir pateikti PARDAVĖJUI per 5 d.d. nuo PREKĖS gavimo) PARDAVĖJAS įsipareigoja padengti visas su trūkumų pašalinimu susijusias remonto išlaidas.

PIRKĖJAS yra atsakingas už pristatymo vietą prieš ir po PREKĖS pristatymo.

PVM nuostatai

Visos mūsų svetainėje pateiktos kainos yra su 21% PVM mokesčiu.

Nenugalimos jėgos aplinkybės (Force Majeure)

PARDAVĖJAS atleidžiamas nuo atsakomybės esant nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybėms, numatytoms Lietuvos Respublikos civiliniame kodekse ir Atleidimo nuo atsakomybės esant nenugalimos jėgos aplinkybėms taisyklėse, patvirtintose Lietuvos Respublikos Vyriausybės, įskaitant žaibų, elektros linijų avarijų, gaisrų, potvynių, streikų ir kitus atvejus.

Susisiekime!
close slider