FREQUENTLY ASKED QUESTIONS [FAQ] GENERAL

Ką daryti išsirinkus norimą modelį?

Svetainėje galite rinktis iš jau sukomplektuotų, klientų labiausiai mėgiamų, modelių arba skiltyje „Individualus modelis“ iš detalių suprojektuoti sau labiausiai patinkantį modelį. Pasirinkus modelį simuliacinis užsakymas bus sugeneruotas automatiškai. Prašome atkreipti dėmesį, kad simuliacinis užsakymas nėra galutinis užsakymas ir už jį nereikės susimokėti. Ši sistema sukurta palengvinti komunikacijos procesą tarp pirkėjo ir pardavėjo. Gavę simuliacinį užsakymą su Jūsų individualiais komentarais su Jumis susisieksime elektroniniu paštu per 24-48 valandas.

Jei jau išsirinkote norimą modelį:

  1. Įdėkite prekę į pirkinių krepšelį. Tiesiog paspauskite kiekvieno modelio apačioje esantį žalią mygtuką.
  2. Jūsų pasirinktas modelis bus patalpintas pirkinių krepšelyje. Galite peržiūrėti pirkinių krepšelio turinį paspaudus krepšelio ikoną svetainės dešinio kampo viršuje.
  3. Toliau sekite instrukcijomis ir užpildykite pažymėtus laukelius. Prašome atkreipti dėmesį, kad Jums nereikės suvesti Jūsų asmeninių duomenų. Prašome pateikti tik kontaktinį elektroninio pašto adresą ir pristatymo adresą tik tam, kad galėtume Jums pateikti pristatymo kainą.

Simuliacinis užsakymas išsiųstas. Kada galiu tikėtis atsakymo?

Visuomet atsakome į klientų laiškus per 24-48 valandas. Dažniausiai klientai atsakymus gauna per kelias valandas. Jei Jūsų užsakymas labai svarbus ir skubus – susisiekite su mumis ir į Jūsų užklausą bus atsakyta pirmiausiai.

Kokia yra pirkimo eiga?

Klientui galutinai patvirtinus užsakymą mes paruošime sutartį, kuri kartu su sąskaita bus persiųsta į Jūsų elektroninį paštą. Sutartyje bus numatytos kliento ir pardavėjo pareigos ir atsakomybės.

Ar TimberIN yra patikima įmonė?

Taip, žinoma. TimberIN produkcija pardavinėjama užsienio rinkose daugiau nei 2 metus. TimberIN įmonės produkcija realizuojama Vokietijoje, Austrijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Belgijoje, Danijoje, Anglijoje ir Norvegijoje bei Lietuvoje. Kiekvienoje, aukščiau išvardintoje, šalyje veikia tik tai rinkai pritaikyti TimberIN produkcijos internetiniai puslapiai. Prašome susipažinti su klientų iš visos Europos komentarais mūsų internetinėse svetainėse arba Facebook paskyroje. Nėra geresnio įmonės teikiamų paslaugų kokybės įvertinimo už klientų atsiliepimus!

Kaip vyksta apmokėjimas?

Mes prašome išankstinio mokėjimo 50 % pirkinio sumai. Gamyba trunka apie 3 savaites. Pagaminus produktą klientui jis yra pristatomas į nurodytą adresą (už papildomą kainą) arba klientas gali pasiimti produktą iš sandėlio. Galutinė 50 % pirkinio sumos yra sumokama kai produktas yra pagamintas ir klientas gauna pagaminto kubilo nuotraukas.

Priimami mokėjimo būdai: Bankinis pavedimas, Paypal mokėjimas, kvitas.

Kiek laiko užtrunka gamyba?

Po galutinio užsakymo patvirtinimo gamyba įprastai užtrunka apie 3 savaites.

Ar galiu gauti nuolaidą?

Mes siūlome 15 € nuolaidą kiekvienam klientui, kuris sutinka atsiųsti kelias nuotraukas bei parašyti atsiliepimą apie mūsų produkciją.