FREQUENTLY ASKED QUESTIONS [FAQ] ABOUT HOT TUBS

Kokius kubilų modelius siūlo TimberIN?

Apskritai gaminame visus modelius: medinius, plastikinius (apvalius bei keturkampius: su vertikaliom arba kūgio formos sienomis) bei stiklo pluošto. Taip pat gaminame Ofuro vonias bei įvairios formos pirtis (apvalias, igloo bei vertikalias). Šiuo metu Lietuvos rinkai siūlome kubilus bei jų komponentus.

Ar mes siūlome kubilus, kurie gali būti surenkami pačio kliento?

Taip, visi mediniai modeliai (basic bei deluxe) gali būti pagaminti gamykloje, o vietoje surinkti užsakovo. Kodėl tai svarbu? Žymiai lengviau transportuoti.

Kuo skiriasi medinis kubilas nuo stiklo pluošto arba plastikinio kubilo su medine apdaila?

Mediniai kubilai yra natūralūs bei reikalauja nemažai priežiūros.  Medis džiūsta bei traukiasi arba sudrėkęs plečiasi. Atsiminkite, kad nusipirkus medinį kubilą, per pirmas kelias dienas, kol mediena subrinks, vanduo gali bėgti.

Plastikiniai arba stiklo pluošto kubilai su medine apdaila yra praktiškesni bei tarnauja ilgiau. Čia nepasireiškia medienos susitraukimai, kurie įtakotų vandens prabėgimą.

Kokį medienos tipą turėčiau pasirinkti?

Eglė – populiariausias pasirinkimas. Tinkamai prižiūrint eglė yra geriausias pasirinkimas bet kokiam klimatui. Spalva – šviesi.

Maumedis – yra geras pasirinkimas toms vietovėms, kuriose gausu įvairių vabzdžių. Šio medžio mediena yra daug labiau atsparesnė aplinkos poveikiams nei eglės. Spalva – šviesi.

Termo mediena – ši mediena yra apdorota aukštoje temperatūroje. Šio proceso metu uždeginamos visos medienos poros, dėl to medis išlaiko savo tekstūrą ir tampa ženkliai atsparesnis drėgmei ir bakterijoms. Ši medienos rūšis yra atsparesnė puvimui, deformacijai ir susidėvėjimas vyksta lėčiau. Spalva- tamsi.

Kaip prižiūrėti kubilo medinį eksterjerą?

Rekomenduojame aliejuoti kubilo išorinę medinę apdailą 2 kartus per metus. Geriausias metas aliejavimui – prieš ir po žiemos sezono. Siūlome naudoti linų sėmenų aliejų, tačiau, yra kitų priemonių tinkamų medienos priežiūrai. Normalus prekės gyvavimo laikotarpis tinkamai prižiūrint yra daugiau nei 10 metų.

Kokį diametrą turėčiau pasirinkti? Koks yra kubilo vandens tūris?

Ø 1800 mm: 8-10 asmenų

Gylis – 90 cm.  Vandens tūris ( 2000 mm kubilui) – V=3.14*12*0.9=2800 l.

Prašome atkreipti dėmesį, kad –žmonių skaičius kubile priklauso ir nuo pasirinktos krosnelės. Naudojant išorinę krosnelę lieka daugiau vietos kubile.

Kuo skiriasi vidinės ir išorinės krosnelės? Ar aliuminės krosnelės pašildo vandenį greičiau?

Pagrindinis skirtumas yra tai, jog naudojant išorinę krosnelę lieka daugiau vietos kubile.

Vandens šildymo laikas labai nesiskiria nuo krosnelės metalo tipo. Aliuminės krosnelės pašildo kubilo vandenį šiek tiek greičiau nei nerūdijančio plieno krosnelės. Tačiau aliuminės krosnelės gyvavimo laikotarpis yra trumpesnis nei krosnelės pagamintos iš nerūdijančio plieno.

Kiek laiko užtrunka pašildyti kubilo vandenį?

Vandens šildymo trukmė priklauso nuo daugelio aplinkybių, tokių kaip: ar kubilas yra apšiltintas, kur kubilas yra pastatytas, kokia yra temperatūra lauke ir pan. Įprastai sušildyti kubilo vandenį (38 oC) užtenka 2-3 valandų. Taip pat šildymo trukmė priklauso ir nuo krosnelės galingumo. Mes siūlome 14-30 kW krosneles.

Noriu naudoti vandens valymo priemones, kokią krosnelę pasirinkti?

Įprastai krosnelės gaminamos iš 430 tipo metalo. Jei ketinate naudoti chlorą, rekomenduojame įsigyti 316 nerūdijančio plieno tipo krosnelę. Galite pasirinkti krosnelės metalo tipą apačioje po kiekvienu modeliu arba tiesiog tai įrašyti komentare prieš siunčiant užsakymą mums.

Kaip dažnai reikia keisti kubilo vandenį?

Priklauso nuo to kaip dažnai naudojate kubilą, kokia yra lauko temperatūra ir pan. Mes rekomenduojame vandenį keisti kas keletą dienų, jei nenaudojate jokių vandens valymo priemonių ar filtravimo sistemos.

Kaip išleidžiamas vanduo iš kubilo?

Įprastai kubilo dugne yra įrengiamas vandens išleidėjas (vonios/kriauklės tipo). Papildomai galima užsisakyti išorinį vandens kraną, kuris įrengiamas kubilo sienoje (apie 5 cm virš kubilo dugno).

External water tap

Jei turiu savo krosnelę, ar galiu įsigyti kubilą be krosnelės?

Taip, žinoma. Galime pasiūlyti įsigyti bet kurį modelį be krosnelės.

Jei turiu savo vandens filtravimo sistemą ar galiu paprašyti instaliuoti pajungimus?

Taip žinoma. Mes instaliuosime 2 nerūdijančio plieno kranelius Jūsų filtracijos vandens žarnų pajungimui.

Kaip užtikrinti, kad vanduo kubile neatvėstų labai greitai?

Vanduo kubile išliks ilgiau šiltas jei kubilas bus apšiltintas (dugnas, sienos, dangtis).

Užsisakiau SPA sistemas. Kur turėčiau laikyti sistemų variklius?

Pagal Jūsų pageidavimą mes galime nemokamai pagaminti natūralaus medžio dėžes, kuriuose gali būti sudėtos visos sistemos. Taip pat dalis sistemų gali būti paslėpta po A tipo laiptais.

Ar man reikia elektriko, kubilo elektrinių sistemų pajungimui?

Visos elektrinės dalys būna suinstaliuotos mūsų gamybos sandėliuose. Nepaisant to mes rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionaliu elektriku prieš pajungiant kubilo sistemas į vietinį elektros tinklą. Oro burbulų sistemai reikia 1kW galios, Hidro masažo sistemai – 1,5kW, Elektrinei krosnelei – 3 kW. Jei pajungiamos dvi elektrinės krosnelės -6 kW. Kitos elektrinės dalys nereikalauja daug galios. Daugiau informacijos ieškokite Naudojimosi instrukcijoje.

Kokia yra transportavimo kaina?

Transportavimo kaina priklauso nuo pristatymo adreso. Prašau susiekite atskirai.

Ką turėčiau žinoti prieš pradedant naudoti kubilą pirmą kartą?

Susipažinkite su naudojimo instrukcija. Spauskite čia.

Kiek kainuoja kubilo pristatymas į namus?

Prašome susisiekti su transporto skyriumi dėl tikslios kainos: transport@timberin.com