Medinių kubilų ir lauko pirčių, pagamintų iš Sibiro maumedžio, privalumai

Termomedzio kubilas

Renkantis naują kubilą ar pirtį, yra tiek daug dalykų, kuriuos reikėtų apsvarstyti, papildomai  palyginti kainą, bei lauko pirties ar kubilo dydį, ieškant gaminio, kuris atitiktų jūsų biudžetą ir savo išmatavimais tilptų į jūsų planuojamą užpildyti erdvę, jums taip pat reikia atsakingai susipažinti su  medžiagomis iš kurių kubilas ar pirtis bus pagaminti, išsirinkite geriausias, kurios išlaikys jūsų ilgaamžiškumo testą  ir tobulai atitiks jūsų poreikius.

Lyginant kitus kietmedžius, dažniausiai naudojamus kubilų ir pirčių gamybai su Sibiro maumedžiu, jis išsiskiria, tuo, kad yra vienas patikimiausių. Pasiskaitykite, kad sužinotumėte daugiau apie šių kietmedžių naudą, naudojant juos kubilų gamybai.

Kas yra Sibiro maumedis?

Sibiro maumedis yra kietmedis, kuris išgaunamas iš tankiųjų miškų regionų Rusijos Sibiro tundroje Ši mediena naudojama daugiau kaip 8 amžius namų ir kitų pastatų statybai, kai kurie iš šių  namų  stovi dar ir dabar. Iš pradžių, Sibiro maumedis buvo naudojamas vietiniuose Rusijos regionuose., bet žinia apie ypatingas šio kietmedžio savybes metams bėgant išplito.

Ne tik Venecijos miestas buvo statomas  iš šių rastų, bet ir šiandien modernieji statybininkai iš Skandinavijos, rytinės Europos ir iš tolimosios Japonijos pirmenybę teikia  Sibiro maumedžio medienai, kaip savo statiniams naudojamai medžiagai. Taip pat jis   plačiai naudojamas pastatų konstrukcijoms sutverti. Sibiro maumedis dažnai naudojamas skirtingų tipų kubilų gamybai, taip pat ir malkomis apšildomų kubilų gamybai, jį galima rasti daugelio lauko pirčių sudėtyje.

Kuo naudingas Sibiro maumedis?

Taigi kodėl Sibiro maumedis tokia puiki medžiaga medinių kubilų gamybai? Žemiau pateikiami du naudingumo įrodymai:

Atsparumas puvimui ir kenkėjams. Mediniai kubilai ir lauko pirtys yra neapsaugotos nuo didelio drėgmės kiekio, tai daro juos pažeidžiamus pelėsio efektui. Miltligė ir pelėsiai gali įtakoti puvimą, o tai pažeisti medį. Sibiro maumedis yra daug tankesnis negu kitų rūšių mediena, kaip geltonoji pušis, taigi pelėsiams ir mikrobams yra daug sunkiau prasiskverbti. Papildomai, Sibiro maumedis išskiria natūralų antiseptiką sustabdantį grybų augimą ir atbaidantį įvairius pelėsius.

– Ypatingas patvarumas. Oro sąlygos Sibire yra atšiaurios beveik ištisus metus , todėl Sibiro maumedis turi neįtikėtinai trumpą augimui tinkantį sezoną. Tai reiškia, kad daugelio medžių pagrindas yra tankus, ypač stiprus kamieno pabaigoje , todėl šį mediena yra atsparesnė nusidėvėjimui negu kamieno pradžios mediena, kuri daroma iš daugelio kitų medžių rūšių. Tai daro medinius kubilus pagamintus iš Sibiro maumedžio ilgaamžiškesnius už kitus. Be to ši mediena yra sunkesnė negu kitos , taigi mediena kūrenamas kubilas sumodeliuotas iš Sibiro medienos yra mažiau apibraižomas, įdaužiamas, ar nusėjamas dėmių. Tai reiškia, kad naujas jūsų kubilas ar pirtis išlaikys savo patrauklią išvaizdą ilgiau.

Skirtingo medžio tipai kubilams bei pirtims, kokį rinktis? Svarbu!

Termomedis naudojamas lauko kubilams gaminti

Medinių kubilų gamybai naudojama: maumedis, termomediena, eglė. Šiomis dienomis: melsvoji eglė, maumedis arba termomedis yra trys patys populiariausi kietmedžio tipai naudojami kubilų ir lauko pirčių gamybai. Kubilų, apšildomų malkomis gamybai naudojami kietmedžiai turi savo medienos tipui būdingas naudingąsias savybes ir trūkumus, todėl prieš perkant kubilą svarbu skirti laiko ir  susipažinti su įvairiomis kiekvieno kietmedžio savybėmis.

Sibiro elgė, kas tai?

Melsvoji eglė, tai kietmedžio rūšis išgaunama visoje Europoje, dažniausiai auginama Skandinavijoje. Charakteringa, patraukli, šviesi spalva , melsvosios eglės mediena plačiai naudojama įvairių produktų gamybai , ne tik mediniams kubilams.

Argumentai už Sibiro eglės medieną:

 • Palaiko vandens šilumą, ilgiau išlaikydama vandenį šiltą, o aplinką vėsią.
 • Ant medienos nėra dervos nuotekų, pritraukiančių nešvarumus.
 • Medieną lengviau apdoroti, o jos švelnumas supaprastina gamybą.
 • Tvirta ir ilgalaikė
 • Platus medžių paplitimas, paprastai įtakoja mažesnę medienos kainą.

Sibiro eglės medienos trūkumai:

 • Dėl mažesnio medienos tankio, galimas puvimas.
 • Reguliaraus sandarinimas reikalauja įdėti daugiau darbo jėgos.

 

 Sibiro maumedis, kas tai?

 Sibiro maumedžio mediena yra labai tanki, neįtikėtinai sunkaus kietmedžio įvairovė auga Šiaurinėje Europos dalyje, daugiausiai Rusijoje Sibiro spygliuočių miškuose. Šis kietmedis pasižymi  neįtikėtinu lakstumu ir stiprumu, netgi  be jokių  cheminių  priedų ir aliejavimų. Ji taip pat yra laikoma viena iš ekologiškai draugiškiausių kietmedžio rūšių dažniausiai naudojamų statyboje šiandien. Visos tokios struktūros, kaip namai ar komerciniai pastatai gali būti pastatyti iš Sibiro maumedžio.

 

Argumentai už Sibiro maumedžio medieną:

 • Labai atspari puvimui ir kenkėjams.
 • Labai stipri, ilgalaikė mediena.
 • Labai ilgai tarnaujanti.
 • Mažesnis sandarinimo ir priežiūros poreikis.

Sibirietiškojo maumedžio medienos trūkumai:

 • Su šia mediena dirbti yra sunkiau dėl ypatingo kietumo.
 • Medžiai nėra gausiai paplitę, todėl mediena gali būti brangesnė.

Termomedis, kas tai?

Termomediena, tai ne viena kietmedžio rūšis. Tai yra įvairių medžių rūšių kombinacija, kurie buvo kaitinami tam tikroje aukštoje temperatūroje, kad iš medienos būtų išgarinta jos turima drėgmė. Tai sutvirtina medieną ir padaro ją kietesnę. Rezultatas: tvirtas kietmedis, kuris turi daug mažesnį vandens kiekį, negu kiti kietmedžio tipai, bet turi tokią pat patrauklią medienos sudėtį, kaip įprasta mediena.
Termomedienos,  naudojamos medinių kubilų gamyboje nauda, apima šiuos punktus:

 • Labai sumažintas vandens lygis;
 • Labai atspari puvimui ir pelėsiui;
 • Nėra šiurkščių cheminių priedų;
 • Labai atspari orų pokyčiams.

Termomedienos trūkumai:

 • Brangesnė, negu kitos medienos
 • Kai kuriems žmonėms priimtinesnė šviesesnė natūralaus medžio spalva.

Mediniai kubilai, susipažinkite su jais!

Medinis lauko kubilas

Kubilas, tai karščio mėgėjų daiktas, ypač prabangus ir plačiai parduodamas visame pasaulyje.   Karšti kubilai taip pat pasižymi estetiškai patrauklia išvaizda, tinka formuojant bendrą klubų, pirčių, SPA ir taip pat namų įvaizdį. Svarbu, kad jūsų kubilas būtų būtent tokios išvaizdos, kokios jūs pageidaujate savo erdvėję ir sukurtų jaukią namų atmosferą.

Kubilai gaminami iš skirtingų rūšių žaliavų: akrilo, plastiko, nerūdijančio plieno ir medienos. Kiekviena iš jų atstovauja, skirtingą reikšmę ir vaizduoja bendrąją aurą ar esmę, kurią projektuotojas nori perteikti.

Paprastai akrilino ar nerūdijančio plieno naudojimas kubilų gamybai yra pakankamai ypatingas ir leidžia kubilus suprojektuoti bet kokios formos ar stiliaus, bet atlaikyti pastovų karšto vandens srautą būdami patogūs ir stabilūs.

Mediniai kubilai, kurių gamybai naudojama tik mediena.

Oresnė kubilų rūšis – mediniai kubilai. Mediniai kubilai plačiau paplitę negu akriliniai, nerūdijančio plieno pirtyse, SPA centruose, taip pat ir namų ūkiuose. Mediniai kubilai naudojami sodybose , siekiant užtikrinti esminį estetinį  ir ypač patrauklų įrengimą, su pritaikytais aksesuarais ir vieta, kurioje kubilas stovi.

Pirčių kompleksai ir SPA centrai taip pat įsirengia medinius kubilus ypač lauke. Jie taip pat naudojami dideliuose viešbučiuose , kaip pramoga sukelianti  prabangus potyrius mediniame kubile.Jie atrodo nepakartojamai ypač su mediniu apipavidalinimu, kuris turi įvairius estetinius papildinius.

Mediniai kubilai gali būti įvairaus dydžio. Paprastai dideli ir kvadratiniai naudojami SPA centruose ir viešbučiuose, kad jais galėtų naudotis didelis kiekis žmonių. Mediniai kubilai yra patogūs, vandens šiluma ir karštis generuojamas tam tikru mechanizmu, taigi medinis kubilas yra pajėgus atlaikyti tiek karštį, tiek vandenį.

Mediniai kubilai pagrinde yra ypač mėgstami žmonių poilsiaujančių paplūdimiuose, ar Europoje kur paprastai yra šalta ir karšti kubilai leidžia viešbučių gyventojams atsipalaiduoti ir mėgautis sėdint karštame kubile, su švariu vandeniu ir karšto vandens įpurškimo sistema, tai atgaivina ir ramina.

 Kuris kubilas yra tinkamiausias man?  Aišku tas, kuris geriausiai tinka jūsų sodui.

Medinius kubilus galima įsigyti įvairiose vandens reikmėmis prekiaujančiose parduotuvėse. Norėdami įsigyti prabangesnius kubilus, turite eiti į įmantresnes parduotuves. Tačiau mediniai kubilai gali būti brangesni negu įprasti akriliniai ar nerūdijančio plieno tipo kubilai. Pagrindinė priežastis, kodėl mediniai kubilai yra brangesni, tai dėl didelių medienos sąnaudų.

Mediniai kubilai gali būti įvairių formų ir dydžių. Žmonės gyvenantys nuosavuose namuose dažniausiai nori kubilo, daugiausiai 4 žmonėms, ir turi pasitikrinti kiek turi savo kubilui erdvės, taigi gali užsisakyti trikampį, apvalų arba keturkampį kubilą. Dideliuose viešbučiuose, SPA centruose ir pirčių kompleksuose, kurie yra erdvūs ir norima, kad kubilais naudotųsi dagiau negu nuo 2 iki 4 žmonių vienu metu. Galima užsisakyti didesnį kubilą, kuriame gali tilpti jau iki 8 žmonių vienu metu, toks  kubilas gali būti apvalios arba kvadratinės formos.

Trikampį medinį kubilą būtų sudėtinga pamatyti viešbučiuose. Mediniai kubilai, tai prabangus gaminys, kuris gali būti labai patogus ir teikiantis daug malonumo. Pilnas mūsų medinių kubilų sąrašas pateiktas mūsų internetiniame puslapyje.

Mediniai kubilai: maudynės žiemą yra dar smagesnės!

Stiklo pluošto kubilas žiema

Patirtis naudojant malkomis kūrenamą kubilą ateina su laiku. Paprastai žmonės, kurie neturi daug patirties su šiuo įmantriu įrenginiu, galvoja, kad tokie kubilai gali būti naudojami tik vasarą arba  tik tokiu atveju, kai temperatūra nenukrenta žemiau nulio. Iš tiesų, vasarą naudoti kubilą yra daug paprasčiau. Nereikia galvoti ar vanduo užšals ir vėliau sugadins medį ar polipropileną/stiklo pluoštą. Kalbant apie sveikatingumo privalumus, žiemos metas turi daug pliusų. Yra atlikti moksliniai tyrimai ir yra žinoma, kad šiltas vanduo šaltoje aplinkoje palengvina nugaros skausmus, stabilizuoja kraujo spaudimą. Žiema suteikia daug malonių pojūčių. Sninga, o jūs sėdite šiltame vandenyje. Ar gali būti geriau, tiesa?

Ką turime žinoti apie malkomis kūrenamo kubilo naudojimą žiemą?

Tai gali atrodyti sudėtinga, tačiau taip nėra. Visgi kas gali atsitikti, jei paliksite vandenį mediniame kubile, kuris galiausiai sušals? Jei kalbėsime apie medinį kubilą (pagamintą vien tik iš medžio), būtinai reikia išleisti vandenį po naudojimo ir kubilą nusausinti. Neišleidus vandens ir temperatūrai nukritus žemiau nulio, gali susilpnėti medinė konstrukcija. Vanduo virsdamas ledu smarkiai plečiasi, kas ardo medienos struktūrą. Tas pats principas galioja ir polipropileno/stiklo pluošto kubilams.

Ką reikėtų žinoti apie SPA įrangą žiemą? Iš esmės galioja tas pats reikalavimas. Turite išleisti vandenį iš vamzdžių kurie jungia purkštukus su siurbliais. Priešingu atveju vanduo užšals ir sugadins visą įrangą. Taigi, norint išvengti nemalonumų kubilą naudojant žiemą, nepamirškite išleisti vandens.

Džiaugsmingų maudynių jums linki TimberIN komanda.

Kaip veikia mediena kūrenamas kubilas?

Lauo kubilas su vidine krosnele

Iš pradžių išsiaiškinkime mediena apšildomo kubilo veikimo principą. Pagrindinė idėja turėti puikiai prišildytą vonią be streso, tiesiog mėgaujantis laisvalaikiu su draugais. Šilumą sukuria ugnis, taigai akivaizdu, kad dauguma atvejų, tam būtina mediena kūrenama krosnelė. Keletas pagrindinių krosnelių tipų: įmontuojamos viduje arba išorinės. Jos gali būti pagamintos iš nerūdijančio plieno arba jūrinio aliuminio. Nepaminėjome, kad galima pasirinkti ir elektrinį šildytuvą. Visus mūsų siūlomus krosnelių modelius galima rasti mūsų puslapyje medinių krosnelių sąrašuose.

Pagrindinis veiksnys čia yra gravitacija. Šiltas vandens srautas kyla į viršų, kol tuo tarpu šalto vandens srautas leidžiasi žemyn. Vandens judėjimas yra pastovus, kaip yra apšildomas mediena kūrenamas kubilas. Krosnelės naudojamos kubiluose yra taip sukurtos, kad įvyktų šilto ir šalto vandens apsikeitimas vietomis. Pavyzdžiui, krosnelė, kuri yra įmontuojame kubilo išorėje, turi dvi jungtis. Viena jungtis yra aukščiau negu kita. Žemesnė, yra pritaikyta išleisti tą vandenį, kuris yra paimtas iš aukštesnės jungties. Šis ciklas vyksta pastoviai, iki šildomas vanduo. Taigi iš esmės tai pagrindinė idėja, kaip sušildomas vanduo mediniame kubile, be papildomos įrangos. Kokia  papildoma įranga, gali būti įmontuojama siekiant suteikti dar didesnį malonumą naudojantis kubilu?

Mediena kūrenamas kubilas su vandens masažo purkštukais?

Norime pažymėti, kad visa SPA įranga naudojama kubiliams yra elektrinė. Mes siūlome  2 SPA purkštukų tipus. Pirmieji, tai oro burbulų masažo sistema. Ši sitema veikia oro pagrindu, turi 8 purkštukus, kurie įmuotuojami į kubilo suoliukus. Taigi SPA efektas, kyla iš oro burbulų, kurie pasigamina kubilo apačioje ir kyla į viršų.

Kita galima SPA įranga, tai vandens masažo Sistema. Ši sistema veikia vandens pagrindu ir turi 6 purkštukus įmontuotus į sienas. SPA efektas veikia horizontaliai.

Kokie yra  skirtumai yra tarp oro masažo ir vandens masažo purkštukų esančių  kubiluose?

Svarbu yra pabrėžti, kad stipresnis masažuojantis efektas sukuriamas naudojantis vandens masažo purkštukais. Taip yra ne tik dėl to, kad sistema galingesnė, bet ir masažas sklinda tiesiai į sėdinčiojo nugarą. Tačiau tame yra ir savų pliusų ir savų minusų. Vandens masažo sistema veikia vandens pagrindu ir turi būti išmontuojama žiemą. Vandens užšalimas įtakoja vandens plėtimasi, o tai laužo vandens žarnas. Tiksliau, vandens masažo sitema gali būti naudojama žiemą,  tačiau po kiekvieno naudojimosi turi būti išmontuojama, kad būtų pašalinamas vanduo.

Galų gale,čia  jūs galite susikurti savo malkomis kūrenamą kubilą nuo pat pradžių su visa pridėtine įranga. Jeigu jūs turite daugiau klausimų, prašome kreiptis į mus, mes būsime laimingi galėdami jums pasitarnauti.